Kutno Łowicz Rawa Maz. Skierniewice Sochaczew Żyrardów

Aktualna sytuacja epidemiologiczna

W powiecie łowickim aktualnie zakażone COVID-19 są 4 osoby, 11 osób ozdrowiało. Hospitalizowana jest 1 osoba. W kwarantannie domowej przebywa 30 osób, nadzorem epidemiologicznym objętych jest 6 osób.

W powiecie żyrardowskim kwarantanną domowa objętych jest 116  osób. Pod nadzorem epidemiologicznym przebywają  22 osoby. Łączna liczba zakażonych to 28 osób, 7 osób ozdrowiało.

W powiecie sochaczewskim zakażonych COVID-19 jest 14 osób. Kwarantanną objętych jest 111 osób . Pod nadzorem epidemiologicznym przebywa 175 osób. 4 osoby objęte są izolacją domową.  5 osób jest hospitalizowanych w związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. 2 osoby zmarły. W powiecie odnotowano również 2 przypadki ozdrowienia.

W powiecie kutnowskim  29 osób jest  zakażonych COVID-19  w samym Kutnie to 18 osób. W kwarantannie pozostają 82 osoby, Hospitalizowane są 3 osoby. Brak osób przebywających pod nadzorem epidemiologicznym.

15 przypadków zachorowania na koronawirusa potwierdzono na terenie powiatu rawskiego od początku trwania epidemii. Jedna osoba zmarła, a 11 ozdrowiało. Jedna osoba przebywa w miejscu izolacji zorganizowanej. W tej chwili kwarantanną objęte są 23 osoby, a 6 osób nadzorem epidemiologicznym.

W Skierniewicach i powiecie skierniewickim od początku epidemii potwierdzono 37 przypadków zachorowania na koronawirusa (13 w mieście i 24 w powiecie). Wyzdrowiało 12 osób. Kwarantanną w tej chwili objęte jest 171 osób, a 14 nadzorem epidemiologicznym.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.