Aktualności Kutno Łowicz Rawa Maz. Skierniewice Sochaczew Żyrardów

Aktualna sytuacja epidemiologiczna

W powiecie kutnowskim kwarantanną objętych jest 105 osób. Pod nadzorem epidemiologicznym przebywają 4 osoby, również 4 zostały hospitalizowane. Zarażonych korona wirusem jest 21 osób.

W powiecie żyrardowskim zakażonych koronawirusem  jest 17 osób, 157 osób jest objętych kwarantanną domową, natomiast nadzorem epidemiologicznym jest objętych  40 osób. 7 osób jest hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19. Jedna osoba ozdrowiała, nie odnotowano zgonów powiązanych z COVID-19

W Skierniewicach i powiecie skierniewickim koronawirusa potwierdzono u 16 osób (od początku trwania epidemii). 8 osób wyzdrowiało. W kwarantannie domowej przebywa 67 osób, a pod nadzorem epidemiologicznym 9 osób.

W Rawie Mazowieckiej i powiecie rawskim od początku trwania epidemii potwierdzono 13 przypadków zachorowania na koronawirusa. 1 osoba zmarła, 4 osoby ozdrowiały. 10 osób jest w izolacji domowej. W tej chwili w kwarantannie domowej jest 7 osób, a 2 w kwarantannie zorganizowanej. Pod nadzorem epidemiologicznym są 2 osoby.

Na terenie powiatu sochaczewskiego obecnie zakażone są 4 osoby. Kwarantanną objętych jest 197  osób. Pod nadzorem epidemiologicznym przebywa 251 osób. Nie ma osób hospitalizowanych w związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem.

W powiecie łowickim aktualnie zakażone koronawirusem są 2 osoby.  Liczba osób objętych kwarantanną na mocy decyzji PPIS w to 24 osoby.  Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym – 13 osób, a liczba osób, które wyzdrowiały to 10.  Hospitalizowana jest 1 osoba i 1 osoba objęta jest izolacją domową.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.