Aktualności Kutno Łowicz Skierniewice Sochaczew Żyrardów

Aktualna sytuacja epidemiologiczna

Znaczący wzrost liczby zakażonych korona wirusem w powiecie kutnowskim, aktualnie to 21 osób  2 z gminy Żychlin, 7 z   gminy Kutno i 12 z miasta Kutno. Kwarantanną objęto 97 osób, a pod nadzorem epidemiologicznym pozostają 4 osoby. Hospitalizowano 3 osoby.

Na terenie powiatu sochaczewskiego obecnie zakażone są 4 osoby. Kwarantanną objęte są 183 osoby. Pod nadzorem epidemiologicznym przebywa 226 osób. Jedna osoba jest hospitalizowana w związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. ( 36-cio letni mężczyzna, pacjent szpitala u którego zdiagnozowano zakażenia koronawirusem, nie jest wliczany do statystyki ponieważ jest mieszkańcem powiatu Warszawskiego Zachodniego. Pacjent został przetransportowany już do szpitala zakaźnego)

W powiecie łowickim aktualnie zakażone koronawirusem są 2 osoby.  Liczba osób objętych kwarantanną na mocy decyzji PPIS w to 15 osób.  Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym – 13 osób, a liczba osób, które wyzdrowiały to 10.  Hospitalizowana jest 1 osoba.

W Skierniewicach i powiecie skierniewickim od początku trwania epidemii stwierdzono 15 zachorowań na koronawirusa. 7 osób ozdrowiało. W kwarantannie domowej znajduje się obecnie 59 osób, a 10 osób jest w nadzorze epidemiologicznym.

W powiecie żyrardowskim zakażonych koronawirusem  jest 16 osób, 178osób jest aktualnie objętych kwarantanną domową, natomiast nadzorem epidemiologicznym jest objętych  37 osób. 5 osób jest hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19. Jedna osoba ozdrowiała, nie odnotowano zgonów powiązanych z COVID-19

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.