Sochaczew

572 tys. zł od Orlenu dla Szpitala w Sochaczewie

fot. BK / Szpital Powiatowy w Sochaczewie/ poglądowe

572 tysiące złotych przekazał Orlen dla Szpitala Powiatowego w Sochaczewie. Pieniądze posłużą na zakup niezbędnego sprzętu do walki z koronawirusem. Jest o olbrzymie wsparcie – mówi dyrektor placówki.

Mówił Feliks Orchowski dyrektor Szpitala Powiatowego w Sochaczewie.


Szanowni Państwo, Drodzy Darczyńcy,

PKN ORLEN S.A.,

Pragnę w imieniu Społeczności sochaczewskiej, Pacjentów Szpitala w Sochaczewie, Personelu Szpitala i moim własnym podziękować za empatię i zrozumienie potrzeb naszego Szpitala zwłaszcza w obecnych trudnych okolicznościach.

Swoją empatię wyrazili Państwo przez bezinteresowne przekazanie naszemu Ośrodkowi niezbędnego sprzętu medycznego : ambulans typ B, respirator, urządzenie do dekontaminacji, urządzenia wspomagające oddychanie ogólnej wartości 572 tys. zł.

Darowany przez Państwa sprzęt będzie funkcjonować w naszym Szpitalu w Sochaczewie w okresie do 2 miesięcy, a po udanej walce z COVID-19 będzie służył dalej dla dobra naszych chorych.

Pragnę wyrazić swoje podziękowania p. Ministrowi Maciejowi Małeckiemu za olbrzymie zaangażowanie i pomoc w realizacji powyższego oraz p. Staroście Jolancie Gonta za czynne i skuteczne wsparcie .

Raz jeszcze bardzo dziękuję za zrozumienie i okazane serce.

dr n. med. Feliks Orchowski

Dyrektor Szpitala Powiatowego w Sochaczewie

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.