Aktualności Kutno Łowicz Rawa Maz. Skierniewice Sochaczew Żyrardów

2 przypadek zachorowania w powiecie sochaczewskim, w regionie odnotowano również ozdrowieńców

Potwierdzono dziś 2 przypadek zakażenia koronawirusem na terenie powiatu sochaczewskiego. Kwarantanną objęte są 142 osoby. Pod nadzorem epidemiologicznym przebywa 251 osób. Nie ma osób hospitalizowanych w związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem.

Dobre wieści z powiatu kutnowskiego jest już 2 osoba która ozdrowiała z koronawirusa. Kwarantanną objęte są 52 osoby, pod nadzorem epidemiologicznym  pozostają 4 osoby.  Zarażonych koronawirusem na tym terenie jest 5 osób ( 1 z gminy Żychlin, 4 z miasta Kutno).

Dziś ozdrowiała również kolejna osoba w powiecie łowickim. Aktualnie zakażone koronawirusame są 2 osoby.  Liczba osób objętych kwarantanną na mocy decyzji PPIS w to 12 osób.  Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym – 27 osób, a liczba osób, które wyzdrowiały to 10.  Hospitalizowana jest 1 osoba.

W powiecie skierniewickim stwierdzono dziś kolejne zakażenie, dziś również ozdrowiała kolejna osoba. Od początku trwania epidemii potwierdzono 14 przypadków zachorowania na koronawirusa. 4 osoby ozdrowiały. W tej chwili w kwarantannie domowej jest 35 osób, a 19 w nadzorze epidemiologicznym.

Dziś znów wzrosła liczba zakażonych w powiecie żyrardowskim. Inspektor Sanitarny poinformował o kolejnym przypadku, to już 13 osób zakażonych koronawirusem. Pod nadzorem sanitarnym przebywa 39 osób, a kwarantanną objęto 189 osób. Hospitalizowane są nadal 4 osoby. Brak ozdrowieńców i zgonów.

Dziś ozdrowiały kolejne 2 osoby (łącznie są już 4) w powiecie rawskim. Od początku trwania epidemii badaniami potwierdzono 13 przypadków zachorowania, a jedna osoba zmarła. W tej chwili w kwarantannie domowej przebywa 18 osób, a 2 osoby w kwarantannie zorganizowanej. Pod nadzorem epidemiologicznym przebywa 1 osoba.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.