Aktualności Żyrardów

Wojewoda mazowiecki wysyła wsparcie do Nowego Miasta nad Pilicą – Wrosła ilość zarażonego personelu medycznego w szpitalu.

[EDIT] 14:20

Wrosła ilość zarażonego personelu medycznego w szpitalu w Nowym Mieście nad Pilicą. Władze powiatu nadal jednak czekają na wyniki,pozostałych przekazanych do laboratorium testów. Przypomnę że Wojewoda Mazowiecki skierował do placówki wsparcie, 5 lekarzy internistów i chirurgów, wśród nich jest Marszałek Stanisław Karczewski. Sprawdzaliśmy Jak wygląda obecna sytuacja w szpitalu?

Mówił Krzysztof Ambroziak Starosta grójecki.

____________________________________________

Wojewoda mazowiecki odpowiedział na apel Starosty grójeckiego. W oświadczeniu Wojewody wydanym wczoraj i dostępnym na stronie gov.pl czytamy między innymi

(…) Do pracy w szpitalu w Nowym Mieście nad Pilicą dołączy 5 lekarzy (internistów i chirurgów). Wśród nich Marszałek Stanisław Karczewski (….)

Służba zdrowia w powiecie grójeckim jest w trudnej sytuacji. Po tym jak stwierdzono koronawirusa u personelu medycznego szpitala w Nowym Mieście nad Pilicą. Jednak to nie jedyne zmartwienie władz powiatu grójeckiego, okazuje się że zagrożony jest także szpital w Grójcu:

Mówił Krzysztof Ambroziak Starosta grójecki.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.