Aktualności Kutno Łowicz Rawa Maz. Skierniewice Sochaczew Żyrardów

Pierwszy potwierdzony przypadek zakażenia koronawirusem na ternie powiatu skierniewickiego

Pierwszy potwierdzony przypadek zakażenia koronawirusem na ternie powiatu skierniewickiego. Informację w rozmowie telefonicznej potwierdziła Justyna Łukasik, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Skierniewicach. Nie podała jednak szczegółów.

Na ternie powiatu łowickiego przybywa osób objętych kwarantanną domową i nadzorem epidemiologicznym. Głównie są to osoby które przyjechały z zagranicy ale nie tylko. Na ta chwilę w Powiecie łowickim nie odnotowano przypadków zachorowań. Mówi Marcin Kosiorek Starosta Łowicki

Liczba osób objętych aktualnie nadzorem epidemiologicznym w powiecie żyrardowskim wynosi 58 osób, a liczba osób objętych kwarantanną domową na podstawie decyzji Inspektora Sanitarnego 73. Na tym terenie nie zdiagnozowano przypadków zachorowań.

Na terenie powiatu kutnowskiego 49 osób przebywa w kwarantannie domowej, a 84 osoby objęte są obserwacją. Na tym terenie nie odnotowano przypadków zachorowań.

Na terenie powiatu rawskiego w kwarantannie jest obecnie 19 osób. Nadzorem epidemiologicznym objętych jest 45 osób. Powiatowa Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Rawie Mazowieckiej nie odnotowała żadnego potwierdzonego przypadku zarażenia korona wirusem.

Na terenie powiatu sochaczewskiego kwarantanną objęte są 2 osoby. Nadzorem epidemiologicznym objętych jest 113 osób. Nie odnotowano przypadków zachorowań.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.