Aktualności Kutno Łowicz Rawa Maz. Skierniewice Sochaczew Żyrardów

Sytuacja epidemiologiczna w regionie

Nowy przypadek zachorowania na koronawirusa potwierdzono dziś na terenie powiatu rawskiego. Łącznie na tym terenie chorują 4 osoby. W kwarantannie przebywają 134 osoby, a 42 są w nadzorze epidemiologicznym.

W powiecie skierniewickim w kwarantannie domowej przebywa 238 osób, a 35 objętych jest nadzorem epidemiologicznym. Nie stwierdzono nowego przypadku zakażenia koronawirusem – obecnie są to 3 przypadki.

W powiecie łowickim w nadzorze epidemiologicznym obecnie przebywają 32 osoby, a w kwarantannie 283 . Liczba osób z potwierdzonym zakażeniem  to  bez zmian 9 . 1 osoba to tzw. ozdrowieniec.

W powiecie żyrardowskim  dotychczas potwierdzono 2 osoby zakażone COVID-19. Aktualnie objętych kwarantanną domową jest 209 osób, w ostatniej dobie przybyło 7 osób. Łączna liczba osób aktualnie objętych nadzorem epidemiologicznym to  w tej chwili 118, a w ciągu ostatniej doby przybyły 4 osoby. Na terenie powiatu żyrardowskiego nie ma w tej chwili osób hospitalizowanych, ozdrowieńców ani zgonów powiązanych z COVID-19.

W powiecie kutnowskim kwarantanną objętych jest 80 osób, pod nadzorem epidemiologicznym  pozostaje 36 osób, a hospitalizowanych jest 5 . Zarażone koronawirusem na tym terenie są 4 osoby.

Na terenie powiatu sochaczewskiego kwarantanną objętych jest 189 osób i w stosunku do dnia wczorajszego jest to wzrost o 136 osóby . Pod nadzorem epidemiologicznym przebywa 271 osób. Nie ma osób hospitalizowanych w związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. Nie ma również odnotowanych przypadków zachorowań.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.