Aktualności Kutno Łowicz Rawa Maz. Skierniewice Sochaczew Żyrardów

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w regionie

Nowe 4 przypadki zachorowania na koronawirusa potwierdzono dziś na terenie powiatu rawskiego. Łącznie na tym terenie choruje 9 osób. W kwarantannie przebywa 120 osób, a 39 jest objętych nadzorem epidemiologicznym.

W powiecie skierniewickim w kwarantannie domowej przebywa 96 osób, a 34 objętych jest nadzorem epidemiologicznym. Dwie osoby są hospitalizowane w związku z podejrzeniem zakażeniem koronawirusem. Nie stwierdzono nowego przypadku zakażenia koronawirusem – obecnie są to 3 przypadki.

W powiecie łowickim w nadzorze epidemiologicznym obecnie przebywa 30 osób, a w kwarantannie 135. Liczba osób z potwierdzonym zakażeniem  to  bez zmian 9 . 1 osoba to tzw. ozdrowieniec.

W powiecie żyrardowskim  dotychczas potwierdzono 2 osoby zakażone COVID-19. Aktualnie objętych kwarantanną domową jest 213 osób. Łączna liczba osób aktualnie objętych nadzorem epidemiologicznym to  w tej chwili 113. Na terenie powiatu żyrardowskiego nie ma w tej chwili osób hospitalizowanych, ozdrowieńców ani zgonów powiązanych z COVID-19.

W powiecie kutnowskim kwarantanną objętych jest 88 osób, pod nadzorem epidemiologicznym  pozostaje 36 osób, a hospitalizowanych jest 4 . Zarażone koronawirusem na tym terenie są 4 osoby. (dane z godziny 9.00)

Na terenie powiatu sochaczewskiego kwarantanną objętych jest 271 osób. Pod nadzorem epidemiologicznym przebywają 333 osoby. Nie ma osób hospitalizowanych w związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. Nie ma również odnotowanych przypadków zachorowań.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.