Aktualności Kutno Łowicz Rawa Maz. Skierniewice Sochaczew Żyrardów

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w regionie

Dwa nowe potwierdzone przypadki zachorowania na koronawirusa w powiecie skierniewickim. Mówi Justyna Łukasik, Powiatowy Inspektor Sanitarny w Skierniewicach:

Kolejny przypadek zakażenia w powiecie łowickim, to już 9 osoba z potwierdzonym zakażeniem SARS-CoV-2. Pod nadzorem epidemiologicznym przebywa aktualnie 25 osób, a 311 osób zostało objęte kwarantanną.

W powiecie żyrardowskim od wczoraj nie wzrosła ilość osób zakażonych to nadal 1 przypadek. 1 osoba jest hospitalizowana z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19: 1. Aktualnie nadzorem epidemiologicznym objęte jest 120  osób. Kwarantanną domową na podstawie decyzji inspektora sanitarnego zostało objętych 99 osób.

W powiecie kutnowskim 4 osoby są hospitalizowane w tym 1 zakażona. Kwarantanną objętych jest 128osób , a nadzorem epidemiologiczny 53 osoby.

Na terenie powiatu sochaczewskiego kwarantanną objęte są 44 osoby. Pod nadzorem epidemiologicznym przebywają 233 osoby. Jedna osoba jest hospitalizowana w związku z podejrzeniem zakażeniem koronawirusem. Nie odnotowano przypadków zachorowań.

W powiecie rawskim, bez zmian 4 osoby są zakażone, 64 osoby objęte są nadzorem epidemiologicznym i 101 osób jest objętych kwarantanną.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.