Łowicz Peregrynacja relikwii Świętej Wiktorii 10 miesięcy temuRenata Jastrzębska Renata Jastrzębska Udostępnij! FacebookXPinterestLinkedIn Po wakacyjnej przerwie relikwie Świętej Wiktorii ponownie wyruszyły na spotkania z mieszkaniami diecezji łowickiej. W ostatni weekend święta patronka naszej diecezji obecna była w Rybnie oraz Sochaczewie. Zobacz także Łowicz Neoprezbiterzy poznali swoje pierwsze parafie Łowicz 25 lat WTZ w Urzeczu Łowicz Marsz dla Życia i Rodziny przeszedł ulicami Łowicza O AutorzeWyświetl wszystkie wiadomości Renata Jastrzębska Uroczystości 25- lecia koronaci Obrazu Matki Bożej Pocieszycielki Strapionych Kolejne “Gwiozdy” zostały odsłonięte Udostępnij! FacebookXPinterestLinkedIn Gość dniaMagdalena Kieszek – Dyrektor Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Białej RawskiejPaweł Kos-Nowicki Dyrektor Domu Pracy Twórczej w RadziejowicachMateriał reporterskiBaseny Farbiarska REKLAMA .