Łowicz

Łowicka Rada Biznesu w nowym składzie

Dziś w Miejskiej Bibliotece im. Andrzeja Kazimierza Cebrowskiego w Łowiczu zebrali się przedsiębiorcy z miasta Łowicz. Zaproszenie na spotkanie wysłane zostało przez ratusz do wszystkich miejskich przedsiębiorców. Celem spotkania była rozbudowa i modyfikacja Łowickiej Rady Biznesu. Mówi Jacek Kłos wiceburmistrz Łowicza:

Jak powiedział wiceburmistrz wielkość Rady nie została ograniczona liczbowo, a podczas dzisiejszego spotkania 78 zebranych dziś przedsiębiorców wyłoniło ze swojego grona pięcioosobowy zarząd w skład którego weszli: Bolesław Mostowski, Piotr Chorążak, Wioletta Tosik, Daria Skopińska-Pięta oraz Karolina Jóźwicka-Wojciechowska. Na czele Zarządu staną Bolesław Mostowski.

Zapytaliśmy jak Przewodniczący Zarządu Łowickiej Rady Biznesu widzi w perspektywie czasu współpracę pomiędzy Miastem a przedsiębiorcami oraz efekty tej współpracy.

mówił Bolesław Mostowski.

Jak współpracę z Łowicką Radą Biznesu widzi burmistrz Miasta Mariusz Siewiera?

Od dziś Łowicka Rada Biznesu, organ doradczy Burmistrza Miasta stała się otwarta na wszystkich miejskich przedsiębiorców. W przyszłości ma pomagać i współtworzyć w Łowiczu przestrzeni przyjazną biznesowi, sprzyjająca rozwojowi miasta.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.