Aktualności

Wybory Samorządowe 2024 – II tura

Mariusz Siewiera został wybrany w II turze wyborów na Burmistrza Łowicza. Pokonał swojego kontrkandydata Krystiana Cipińskiego zdobywając 5144 głosów.

Mówił Mariusz Siewiera zwycięzca w drugiej turze wyborów na urząd Burmistrza Łowicza

W II turze wyborów na Urząd Burmistrza Piątku została wybrana Anna Matusiak zdobywając 1519 głosów mieszkańców.

W gminie Kiernozia Burmistrzem został wybrany Arkadiusz Stępień zdobywając 913 głosów.

Mówił Arkadiusz Stępień zwycięzca w drugiej turze wyborów na urząd Burmistrza Kiernozi

W Głownie w II turze wyborów na Burmistrza Miasta mieszkańcy wybrali Grzegorza Janeczka. Obecnie urzędujący burmistrz w drugiej turze wyborów otrzymał 2098 głosów

Mówił Grzegorz Janeczek zwycięzca w drugiej turze wyborów na Urząd Burmistrza Głowna.

Miasto Bolimów ma nowego burmistrza. Została nim  Marzena Słojewska-Syntfeld. W drugiej turze wyborów samorządowych pokonała swojego kontrkandydata różnicą 14 głosów.  

Mówiła Marzena Słojewska-Syntfeld zwyciężczyni drugiej tury wyborów na burmistrza Bolimowa

W Sochaczewie nowym burmistrzem wybrany został Daniel Janiak. W drugiej turze wyborów otrzymał 6483  głosów mieszkańców.

mówił Daniel Janiak, burmistrz-elekt Miasta Sochaczew

W Krośniewicach na ponowną kadencję została wybrana Katarzyna Erdman zdobywają 1674 głosów. W Gminie Żychlin burmistrzem został wybrany Grzegorz Ambroziak który otrzymał 1834 głosów poparcia mieszkańców. W Łęczycy na kolejna kadencję burmistrzem wybrany został Paweł Kulesza z 2441 głosami poparcia, a w Gminie Bolimów nowym burmistrzem będzie Marzena Słojewska która zdobyła 800 głosów mieszkańców.

Gmina Bielawy w powiecie łowickim na nowego wójta. W drugiej turze wyborów na ten urząd został wybrany Wojciech Miedzianowski z wynikiem 1202 głosów. Również w Gminie Łowicz zmiana na stanowisku wójta. Mieszkańcy 1365 głosami wybrali na wójta tej gminy Krzysztofa Igielskiego . W Gminie Łyszkowice nowym wójtem został wybrany Waldemar Krajewski zdobywając 1749 głosów poparcia. W Gminie Kutno wójtem w drugiej turze wyborów wybrany został Michał Łuczak który otrzymał 1855 głosów mieszkańców. W Gminie Rawa Mazowiecka wójtem z 1462 głosami poparcia na ponowną kadencję wybrany został Michał Michalik. Zmiana na stanowisku wójta również w Gminie Skierniewice. Na to stanowisko została wybrana Lucja Skarzyńska uzyskując 1767 głosów

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.