Łowicz

KW Łączy nas Łowicz i Powiat Łowicki zaprezentował kandydatów w wyborach samorządowych

KW Łączy nas Łowicz i Powiat Łowicki

Dziś KW Łączy nas Łowicz i Powiat Łowicki zaprezentował kandydatów w wyborach samorządowych. W 4 okręgach wyborczych do Rady Powiatu wystartuje łącznie 27 kandydatów. Do Rady Miasta Łowicz wystartuje w 4 okręgach wyborczych 29 kandydatów. Komitet zaprezentował też swojego kandydata na Burmistrza Miasta Łowicz – Krystiana Cipińskiego.

Zapytaliśmy Krystiana Cipińskiego jak mógłby określić team kandydatów startujący z list KW Łączy nas Łowicz i Powiat Łowicki

Podczas konwencji zaprezentowany został również program komitetu. Wśród obietnic wyborczych znalazły się m.in. plany budowy tunelu w ulicy Mostowej w Łowiczu, drogi z dedykacją dla rekreacji w lasku miejskim, budowy boiska z bieżnią w SP nr 7 w Łowiczy, budowy nowoczesnego żłobka przy ulicy Kaliskiej 5 oraz przedszkola na osiedlu Górkach.

Kandydat na burmistrza odniósł się również do ostatniej sesji Rady Miasta, podczas której działania Stowarzyszenia Łączy nas Łowicz były szeroko komentowane i krytykowane. Nazwał to próbą demonizacji i dyskredytacji.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.