Sochaczew

Bezpłatne badania mammograficzne dla mieszkanek Sochaczewa z okazji Dnia Kobiet

Zbliżający się Dzień Kobiet to doskonała okazja nie tylko do obdarowania bliskich kwiatami, ale także zadbania o zdrowie. Burmistrz miasta Sochaczew ponownie zaprasza panie do skorzystania z bezpłatnych badań mammograficznych. Zapisy ruszają już w poniedziałek, 4 marca.

Badania mammograficzne będą dostępne dla kobiet w wieku od 45 lat oraz powyżej 74 roku życia, które nie są objęte programem NFZ i nie miały wykonywanej mammografii w ciągu ostatnich dwóch lat.

Mammobus zawita do Sochaczewa 8 marca i będzie czekał na parkingu przy basenie Orka (ul. Olimpijska) w godzinach od 10:00 do 17:00. Zapisy można dokonywać telefonicznie od poniedziałku, 4 marca, w godzinach 8:00-16:00 pod numerem telefonu 862-22-35 wewnętrzny 440, aż do wyczerpania limitu miejsc. Umawiane będą konkretne godziny wizyt, a skierowanie od lekarza rodzinnego nie jest wymagane.

Jako że akcja jest finansowana z budżetu miasta, mogą z niej skorzystać jedynie mieszkanki Sochaczewa. To doskonała okazja, by zadbać o zdrowie i profilaktykę w Dniu Kobiet!

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.