Łowicz

Ruszyła XX edycja konkursu na najlepszą pracę dyplomową o Łowiczu

fot. Pixabay

Rozpoczęła się kolejna, XX edycja Konkursu na najlepszą pracę dyplomową związana z Miastem Łowiczem, im. Piotra Wysockiego. Został on ogłoszony przez Burmistrza Miasta Łowicza, Krzysztofa Jana Kalińskiego.

Konkurs adresowany jest do studentów uczelni wyższych, którzy podejmują badania naukowe z zakresu tematyki łowickiej. Prace licencjackie, inżynierskie, magisterskie oraz doktoranckie mogą być zgłaszane w dwóch kategoriach: Tematyka Społeczna oraz Tematyka Gospodarcza.

Głównym celem konkursu jest promowanie dziedzictwa kulturowego Łowicza oraz nagradzanie autorów prac badawczych związanych z historią i współczesnością miasta. Uczestnictwo w konkursie jest możliwe dla autorów prac obronionych we wszystkich uczelniach państwowych i niepaństwowych w Polsce w latach 2023-2024.

Zgłoszenia prac do konkursu muszą spełniać określone kryteria i być dostarczone do Urzędu Miejskiego w Łowiczu do 30 września 2024 roku. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród zaplanowano na 3 listopada 2024 roku. Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Kultury, Sportu i Turystyki UM w Łowiczu.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.