Aktualności

Dni Otwarte Funduszy Europejskich – konkurs dla szkół

Z okazji Dni Otwartych Funduszy Europejskich, Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber zaprasza do udziału w konkursie, w którym możecie wygrać jednodniową wycieczkę po województwie łódzkim dla całej klasy!

Oto zadania konkursowe:

👉 Klasy 1-3 szkoły podstawowej: „Z dziecięcej perspektywy, czyli spojrzenie dzieci na Fundusze Europejskie”. Zadaniem klasy jest przygotowanie pracy plastyczną w formacie A4 pokazującej, w jaki sposób Fundusze Europejskie wpływają na życie dzieci.

👉 Klasy 4-8 szkoły podstawowej: „Trend na Fundusze”. Zadanie polega na przygotowaniu przez klasę bądź grupę reprezentującą klasę krótkiego, ciekawego i innowacyjnego filmiku promującego Fundusze Europejskie w postaci np. flash moba. Formuła ma nawiązywać do trendów w aplikacjach społecznościowych.

👉 Szkoły ponadpodstawowe: „W dorosłość z funduszami europejskimi”. Zadaniem klasy jest przygotowanie krótkiego filmiku promocyjnego (1 min.), który pokazuje, w jaki sposób Fundusze Europejskie wpłynęły pozytywnie na rozwój młodzieży, ich dorastanie i możliwość, z jednoczesnym nawiązaniem do tradycji i bogactwa kulturowego województwa łódzkiego.

🏆 Wygrywa 9 klas za pierwsze, drugie i trzecie miejsce w każdej z kategorii.

Wyślij zgłoszenie i zapoznaj się z regulaminem ➡️ dofe-konkurs.pl

🗓️ Zgłoszenia przyjmowane są do 21 maja 2023 do godz. 23.59.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.