Sochaczew

Powiat Sochaczewski: Kolejne zmiany w organizacji ruchu na rondzie w Żukowie

fot. powiat-sochaczew.pl

Uwaga mieszkańcy Sochaczewa i powiatu sochaczewskiego. Od jutra, od godziny 13:00 wejdzie w życie całkowicie nowa organizacja ruchu na budowanym aktualnie rondzie w Żukowie. Od jutra całkowicie nieprzejezdny będzie wlot pozwalający kierowcom dojechać do Żukowa i Mistrzewic. Ponadto na ten odcinek nie będą zajeżdżać autobusy komunikacji miejskiej. Zmieniona organizacja ruchu będzie funkcjonować aż do odwołania. Przypomnijmy rondo w Żukowie ma zostać ukończone do końca tego roku.

Mówił Marcin Odolczyk Ze Starostwa Powiatowego w Sochaczewie. Autobusy sochaczewskiego ZKM od jutra na terenie prowadzonych prac będą zatrzymywać się jedynie na przystankach „Żuków Harcerska” oraz „Chodaków nad Bzurą”.

Żeby dojechać do Żukowa i dalej do Mistrzewic, pojedziemy w lewo i wyznaczonym objazdem przez Helenkę. Z Chodakowa nie skręcimy w prawo. Od strony Żukowa do miasta Sochaczew przejedziemy objazdem przez Helenkę. Wszelkie informacje o objazdach umieszczone są na tablicach informacyjnych, ustawionych na każdej z dróg dojazdowych. Przez cały okres trwania prac wykonawca zapewnia przejezdność skrzyżowania. Ruch pieszych pozostaje niezmieniony.  Sterowanie ruchem odbywa się za pomocą sygnalizacji świetlnej, obowiązuje ruch wahadłowy.”

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

W związku z tymi zmianami ZKM zdecydował, że od 18 sierpnia od 13.00 autobusy komunikacji miejskiej nie będą zajeżdżać (do odwołania) na przystanki Żuków koło piekarni, Żuków szkoła i Żuków pod lasem. ZKM prosi pasażerów o korzystanie z przystanków Żuków Harcerska lub Chodaków nad Bzurą.   

UM Sochaczew

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.