Sochaczew

Powiat sochaczewski: Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęcia

fot. KPP Sochaczew

Podjechał busem pod posesję i zabrał oparty o ogrodzenie rower. Teraz poszukuje go policja. Do zdarzenia doszło w miejscowości Janów w Gminie Brochów na terenie Powiatu Sochaczewskiego. Całe zajście zarejestrowały kamery monitoringu. Sochaczewska policja zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości podejrzewanego, a jego zdjęcie w oryginalnej rozdzielczości publikujemy także poniżej.

Mówiła Agnieszka Dzik Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie

“Policjanci z Posterunku Policji w Młodzieszynie prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży roweru. Z ustaleń wynika, że nieznany mężczyzna poruszający się białym busem zatrzymał się przy posesji w Janowie (gm. Brochów)  i zabrał jednoślad, który stał oparty o ogrodzenie. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu.

Zwracamy się z prośbą o pomoc w ustaleniu osoby podejrzewanej o popełnienie tego przestępstwa. Jeżeli wiecie, kim jest mężczyzna ze zdjęcia, prosimy o kontakt z policjantką prowadzącą postępowanie – sierż. szt. Małgorzatą Kołodziej, tel. 47 70 55 359 lub dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie, tel. 70 55 222.”

asp. Agnieszka Dzik – KPP Sochaczew

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.