Skierniewice

Oni wystąpią na tegorocznym Święcie Kwiatów Owoców i Warzyw w Skierniewicach [KONCERTY]

Poznaliśmy wszystkich artystów, którzy wystąpią na tegorocznym Święcie Kwiatów, Owoców i Warzyw w Skierniewicach. W tym roku koncerty wyjątkowo potrwają 3 dni. Podczas 45 edycji Święta wystąpi łącznie 17 artystów, którzy zagrają na dwóch przygotowanych scenach

Mówił Arkadiusz Kopczewski z Urzędu Miasta w Skierniewicach, a rozpiskę dotyczącą tego kto wystąpi na tegorocznym Święcie Kwiatów, Owoców i Warzyw znajdziecie poniżej:

“Największą nowością będzie piątkowa muzyczna oferta dla młodzieży. Na scenie zobaczymy największe gwiazdy młodego pokolenia; wystąpią: Kizo, Smolasty i Kubańczyk.

Dzień później na scenie umieszczonej w sercu miasta zaśpiewają uwielbiani artyści: Katarzyna Nosowska oraz Varius Manx z Kasią Stankiewicz. Ofertę uzupełnią także dwie grupy zagraniczne: polsko-brytyjska Komodo i francusko-włoska grup Shanguy.

W niedzielę na uczestników czekać będą występy zwyciężczyni Eurowizji Junior z 2019 roku Viki Gabor, pięknej i utalentowanej Natalii Szroeder, świętującego dekadę pracy scenicznej zespołu Lemon oraz prawdziwej legendy polskiego rocka – zespołu Dżem. Imprezę poprowadzi sprawdzony i znany skierniewiczanom duet prezenterów: Dorota Gardias i Łukasz Borkowski.

Przez dwa dni (9-10.09) będziemy bawić się również na drugiej scenie w parku. Zobaczymy tam pięć gwiazd muzyki disco i dance, a także kabaret. Wystąpią: Bad Boys Blue, Long & Junior, Daj To Głośniej, MIG i Czadoman. O dobry humor zgromadzonych widzów zadba Kabaret Skeczów Męczących.”

UM Skierniewice

Tegoroczny line-up podzieliliśmy tematycznie, rozciągnęliśmy na trzy dni i rozłożyliśmy na dwie sceny. Główna na rynku będzie funkcjonować przez trzy dni od godziny 18:00. Natomiast przestrzeń koncertowa w parku wypełni się atrakcjami wczesnym popołudniem w sobotę i będzie działać także niedzielę. Takie rozwiązanie pozwoli skorzystać z pełnej oferty koncertowej święta .”

UM Skierniewice

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.