Sochaczew

Powiat Sochaczewski: Aktualizacja – Wypadek na DW577 ze skutkiem śmiertelnym

fot. PSP w Sochaczewie

Dwóch kierowców poszkodowanych w wypadku, do którego doszło dziś (18.07) rano w Janowie w powiecie Sochaczewskim w Gminie Rybno. Na drodze wojewódzkiej nr 577 zderzyły się dwa pojazdy. Uczestnicy zdarzenia przewiezieni zostali już do szpitala. Na drodze występują utrudnienia.

Mówiła Agnieszka Dzik Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sochaczewie

Aktualizacja:

Wypadek w Janowie na drodze wojewódzkiej nr 577 na terenie Powiatu Sochaczewskiego ze skutkiem śmiertelnym. Jak się okazało jednego z dwóch mężczyzn, który trafił do szpitala nie udało się uratować. Trwa postępowanie, które ma ustalić dokładne przyczyny i okoliczności wypadku .

“Z wstępnych ustaleń wynika, że kierowca volkswagena transportera zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia z pojazdem marki Alfa Romeo. Obydwaj kierowcy zostali przewiezieni do szpitala w Sochaczewie. Niestety, nie udało się uratować życia 25-latka kierującego pojazdem osobowym.”

asp. Agnieszka Dzik – KPP w Sochaczewie

“Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że doszło do zderzenia samochodu osobowego Alfa Romeo oraz dostawczego Volkswagena. Pojazdami podróżowali wyłącznie kierujący, z czego kierowca pierwszego z nich pozostawał nieprzytomny, bez możliwości ewakuacji z uwagi na zdeformowaną karoserię pojazdu. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz wykonaniu dostępu do poszkodowanego przy użyciu narzędzi hydraulicznych. Równolegle wobec obydwu poszkodowanych wdrożono czynności z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy, a następnie wydobyto z samochodów i przekazano zespołom ratownictwa medycznego. Dalsze czynności polegały na odłączeniu akumulatorów oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. Działania prowadzone przez 7 strażaków PSP i 11 strażaków OSP zakończono kilka minut po godzinie 9-tej.”

mł. bryg. T. Fijołek – PSP w Sochaczewie

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.