Aktualności Sochaczew

Aktualizacja: Utrudnienia na stacji Sochaczew

fot. wykolejone wagonu pociągu towarowego / FB: FLY MEDIA

Wstrzymany został ruch pociągów na stacji Sochaczew. Jak podaje PKP PLK: Dziś (7.06) około godziny 5:00 na stacji Sochaczew trzy wagony pociągu towarowego wypadły z toru. Obecnie podróżni przemieszczając się trasą Łowicz-Sochaczew-Teresin Niepokalanów przemieszczają się zastępczą komunikacją autobusową.

Mówił Martyn Janduła z Biura Prasowego PKP PLK

“Dziś około godziny 5:00 na stacji Sochaczew trzy wagony pociągu towarowego wypadły z toru. Na miejscu pracują służby techniczne PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. W wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany, nie ma zagrożenia dla środowiska. Przyczyny zdarzenia ustali specjalna komisja. Ruch pociągów został wstrzymany. Przewoźnik Koleje Mazowieckie wprowadził zastępczą komunikację autobusową na trasie Łowicz – Sochaczew – Teresin Niepokalanów. Podróżni w pociągach i na peronach są informowani o aktualnej sytuacji. Szczegółowe informacje o kursowaniu pociągów są także na stronie www.portalpasazera.pl i aplikacji Portal Pasażera.”

PKP PLK

AKTUALIZACJA:

“O godz. 10.30 wznowiono ruch pociągów przez stację Sochaczew na trasie do Warszawy. Zakończyła się zastępcza komunikacja autobusowa. Podróż odbywa się bez przesiadek do autobusów.”

PKP PLK

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.