Skierniewice

Tragiczny wypadek pod Skierniewicami: Nie żyją 33-letnia kobieta i 2- letnie dziecko

fot. KMPSP w Skierniewicach

2 – letnie dziecko oraz 33 letnia kobieta poniosły śmierć w wypadku samochodowym, do którego doszło wczoraj popołudniem pod Skierniewicami. Na drodze krajowej nr 70 w miejscowości Mokra Prawa  zderzył się pojazd osobowy z ciężarowym. Oprócz wspomnianych wcześniej osób w osobówce znajdowało się jeszcze jedno dziecko w wieku 7 lat, które śmigłowcem przetransportowane zostało do szpitala w Łodzi.

Mówił Bartłomiej Wójcik Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Skierniewicach. Okoliczności wypadku zbada prokuratura.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 34-letnia mieszkanka Skierniewic kierująca volvo V50 z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu gdzie zderzyła się z samochodem ciężarowym DAF z naczepą kierowanym przez 37-letniego mężczyznę. Na skutek odniesionych obrażeń kierująca volvo poniosła śmierć na miejscu. Kobieta przewoziła dwóch synów w wieku 2 i 7 lat. 2-latek zginął na miejscu. 7-latek w stanie ciężkim został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala. Kierujący ciężarówką był trzeźwy. Na miejscu wypadku pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Wykonali oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków. Droga była całkowicie zablokowana i policjanci zorganizowali objazdy. Okoliczności tego wypadku pod nadzorem prokuratora wyjaśniają funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego skierniewickiej komendy policji.

Radosław Gwis – KMP Skierniewice

O tym mówi więcej Magdalena Studniarek Rzecznik Skierniewickiej Policji:

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.