Sochaczew

Tragedia pod Sochaczewem: Śmiertelny wypadek w Kożuszkach-Parcel na DK92

fot. OSP Budki Piaseckie

Tragiczny wypadek pod Sochaczewem. Dzisiaj (9.01) po godzinie 7:00 Sochaczewska Policja poinformowała o wypadku w miejscowości Kożuszki – Parcel na Drodze Krajowej nr 92 w Gminie Sochaczew. W tamtym miejscu zderzyły się dwa pojazdy. Jedna osoba nie żyje, dwie ranne przewiezione zostały do szpitala. Trasa jest całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy dla poruszających się tą drogą w obydwu kierunkach:

Pojazdy ciężarowe jadące w kierunku Warszawy muszą na rondzie przy ul. Żyrardowskiej zjechać z obwodnicy miasta i jechać DK50 w kierunku Wiskitek. Do Warszawy mogą się dostać jadąc autostrada A2 lub skręcając w Aleksandrowie w lewo i kierując się do Topołowej, gdzie będą mogli wrócić na DK92.

Pojazdy osobowe mogą korzystać z tej samej drogi co ciężarowe lub jechać przez Sochaczew w kierunku Żelazowej Woli, gdzie na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną mogą skręcić w prawo i dojechać do DK92 lub kierować się do miejscowości Kampinos w kierunku Warszawy.

Źródło: KPP Sochaczew

Aktualizacja: Sochaczewska policja poinformowała, że ruch w tamtym miejscu odbywa się już bez utrudnień.

Śmiertelny wypadek to jednak nie jedyne zdarzenie w powiecie sochaczewskim, do którego doszło w miniony weekend. Jedną z niecodziennych interwencji strażaków była pomoc dwóm psom oraz sarnie, pod którymi zarwał się lód.

Mówił Rafał Krupa Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sochaczewie.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.