Łowicz

Wystartował 29 sezon Łowickiej Ligi Futsalu

fot. Katarzyna Sękalska

W sobotę ruszył 29 sezon Łowickiej Ligi Futsalu. 27/28.11 obyły się rozgrywki pierwszej kolejki I, II, III i IV ligi.

1. kolejka KIA OPEN I ligi
niedziela 28 listopada 2021r.

BLOKERSI INTERMARCHE Łowicz – FANTAZJA Głowno 2:4 (0:4);
br.: Krystian Białas 12’, Jakub Jędrachowicz 18’ – Karol Kruk 2 (8’, 9’), Patryk Tuliński 1’, Eryk Ignatowski 6’.
Blokersi: Rafał Zieliński – Jakub Jędrachowicz, Jacek Woźniak, Patryk Papuga, Krystian Białas, Kamil Mitrowski.
Fantazja:  Michał Kocemba – Karol Kruk, Krystian Kruk, Damian Mospinek, Eryk Ignatowski, Patryk Tuliński, Przemysław Szubert, Antoni Waśkiewicz, Aleksy Waśkiewicz.

NOVUM PĘDZĄCE IMADŁA Łowicz – BŁĘKITNI Dmosin 2:1 (2:1);
br.: Roman Perizhok 9’, Piotr Gawlik 10’ – Mateusz Wardziński 6’.
Novum: Rafał Bogus – Piotr Gawlik, Michał Fabijański, Roman Perizhok, Kamil Bartos, Hubert Matyjas, Kacper Rześny
Błękitni: Paweł Mielczarek – Dawid Ślązak, Mateusz Wardziński, Jarosław Bąba, Nikodem Andrzejewski, Mykola Prylepa.


DRUŻYNA KIA RENIX Łowicz – SZOPEN Sanniki 4:3 (2:1);
br.: Bartłomiej Tkacz 4’, Daniel Wasiak 10’, Michał Redzisz 17’, Michał Świdrowski 17’ – Michał Wiśniewski 2 (10’, 20’), Łukasz Szczygielski 16’.
Drużyna KIA: Cristian Vesa – Bartłomiej Tkacz, Michał Świdrowski, Daniel Wasiak, Tomasz Trafalski, Adrian Binienda, Michał Redzisz, Mariusz Trakul.
Szopen: Jakub Przybylski – Michał Wiśniewski, Łukasz Szczygielski, Dominik Łukawski, Mateusz Gorzelewski, Kamil Lenarczyk, Dominik Sapiński, Adrian Grzanka, Kamil Błęcki, Tomasz Sierota.

CHIŃSKA Łowicz – VICTORIA Bielawy 5:4 (3:2);

br.: Rafał Niewiadomski 3 (2’, 9’, 14’), Arkadiusz Błaszczyk 2 (6’, 20’) – Łukasz Kasiński 5’, Damian Kostrzewa 9’, Michał Bryszewski 14’, Przemysław Grzegory 20’.
Chińska: Michał Nowakowski – Jan Haczykowski, Arkadiusz Błaszczyk, Piotr Sekuła, Rafał Niewiadomski.
Victoria: Zbigniew Witczak – Michał Warda, Tomasz Wojda, Przemysław Grzegory, Łukasz Kasiński, Kamil Rybus, Piotr Kociak, Damian Kostrzewa, Michał Bryszewski.
Żółta kartka: Jan Haczykowski (Chińska).

OGRODOWA FRUKTUS SMS Dąbkowice – FC Łaguszew 8:2 (5:1);
br.: Michał Marciniak 2 (1’, 8’), Igor Sobalczyk 2 (9’, 10’), Norbert Dregier (12, 19’), Krzysztof Adamski 2 (5’, 13’)
Ogrodowa: Dariusz Słowiński – Krzysztof Adamski, Igor Sobalczyk, Norbert Dregier, Michał Marciniak, Jacek Milczarek.
Łaguszew: Patryk Żaczek – Mateusz Gruziel, Kamil Szufliński, Piotr Buczek, Łukasz Sejdak, Mateusz Sekuła, Przemysław Żaczek, Mateusz Dobrzyński, Mateusz Klimczak, Kamil Bogusz.

TABELA po 1. kolejce KIA OPEN I LIGI
1. OGRODOWA SMS Dąbkowice                         1          3          8-2
2. FANTAZJA Głowno                                            1          3          4-2
3. CHIŃSKA Łowicz                                                 1          3          5-4
4. DRUŻYNA KIA RENIX Łowicz                            1          3          4-3
5. NOVUM PĘDZĄCE IMADŁA Łowicz                 1          3          2-1
6. VICTORIA Bielawy                                              1          0          4-5
7. SZOPEN Sanniki                                                 1          0          3-4
8. BŁĘKITNI Dmosin                                                           1          0          1-2
9. BLOKERSI INTERMARCHE Łowicz                1          0          2-4
10. FC Łaguszew                                                    1          0          2-8

 TABELA KIA OPEN I LIGI po 1. KOLEJCE
MNazwa zespołumeczePunktyBramkiróżnica bramekŚrednia br strzelonych na meczzwyc.remisyporażki
1OGRODOWA FRUKTUS SMS Dąbkowice138-2+68,00   100
2FANTAZJA Głowno134-2+24,00100
3CHIŃSKA Łowicz135-4+15,00100
 4DRUŻYNA KIA RENIX Łowicz134-3+14,00100
5NOVUM PĘDZĄCE IMADŁA Łowicz132-1+12,00100
6VICTORIA Bielawy104-5-14,00001
7SZOPEN Sanniki103-4-13,00001
8BŁĘKITNI Dmosin101-2-11,00001
9BLOKERSI INTERMARCHE Łowicz102-4-22,00001
10FC Łaguszew102-8-62,00001

1. kolejka DA GRASSO II ligi
niedziela 28 listopada 2021r.

VINCI Łowicz – NIEOBLICZALNI Głowno 3:2 (2:2);
br.: Radosław Grefkowicz 9’, 12’, Tomasz Wudkiewicz 15’ – Adam Gibała 7’, Dominik Wiśniewski 10’.

BŁĘKITNI II Dmosin – WITAMINER Głowno 3:0 (2:0);
br.: Mariusz Supera 4’, Radosław Filipiński 10’, Piotr Mielczarek 16’.

KS STEFAN Łowicz – CARTEL Parma 2:3 (1:2);
br.: Jacek Antos 13’, Dominik Walczak 24’ – Piotr Lisicki 4’, Hubert Kania 6’, Kacper Ledzion 20’.
Żółte kartki: Kacper Szymański (Cartel), Grzegorz Jaska (Cartel), Hubert Kania (Cartel), Kamil Grzanka (Cartel), Maciej Kosiorek (Stefan)

MARBUD Chąśno – EKO-PLAST Łowicz 2:1 (1:1);
br.: Rafał Kołaczyński 6’, Szymon Kowalczyk 24’ – Adrian Musialik 10’
Żółta kartka: Adrian Musialik (Eko-Plast)

PROMIL LET’S DANCE Dzierzgów – TKS Łowicz 2:1 (2:1);
br.: Paweł Osóbka 7’, Dawid Matyjas 10’ – Filip Deka 10’.

SUBIEKT Nieborów – MIKOBA UNITED Klewków 3:4 (3:1);
br.:  Dominik Czeczko 2 (2’, 2’), Jarosław Kosiewicz 11’ – Sebastian Gładki 2 (11’, 24’), Krzysztof Gromek 23’, Tomasz Rybus 24’.
Żółta kartka: Krzysztof Gromek (Mikoba United).

TABELA po 1. kolejce DA GRASSO II LIGI

1. BŁĘKITNI II Dmosin                    1          3          3-0
2. MIKOBA UNITED Klewków        1          3          4-3
3. CARTEL Parma                          1          3          3-2
    VINCI Łowicz                                1          3          3-2
5. MARBUD Chąśno                                   1          3          2-1
    PROMIL LET’S DANCE Dzierz. 1          3          2-1
7. SUBIEKT Nieborów                     1          0          3-4
8. KS STEFAN Łowicz                     1          0          2-3
    NIEOBLICZALNI Głowno                        1          0          2-3
10. EKO-PLAST Łowicz                  1          0          1-2
      TKS Łowicz                                 1          0          1-2
12. WITAMINER Głowno                1          0          0-3

 TABELA DA GRASSO II LIGI po 1 KOLEJCE
MNazwa zespołumeczepunktybramkiróżnica bramekŚrednia br strzelonych na meczzwyc.remisyporażki
1BŁĘKITNI II Dmosin133-0+33,00100
2MIKOBA UNITED Klewków134-3+14,00100
3CARTEL Parma133-2+13,00100
VINCI Łowicz133-2+13,00100
5MARBUD Chąśno132-1+12,00100
PROMIL LET’S DANCE Dzierzgów1 32-1+12,00100
7SUBIEKT Nieborów103-4-13,00001
8KS STEFAN Łowicz102-3-12,00001
NIEOBLICZALNI Głowno102-3-12,00001
10EKO-PLAST Łowicz101-2-11,00001
TKS Łowicz101-2-11,00001
12WITAMINER Głowno100-3-3001

1. kolejka ZINA III ligi
sobota 27 listopada 2021r.

ZU-AN Łowicz24.eu Łowicz – TIRURIRU FC Domaniewice 0:1 (0:0);
br.: Krystian Siatkowski 18’

SAN Marianka – VICTORIA JUNIORZY Bielawy 2:3 (1:2);
br.: Adam Siekiera 11’, Kamil Kołaczyński 15’ – Mateusz Dałek 3 (4’, 6’, 22’)

BEZEDURA Łowicz – ZJEDNOCZONE EMIRATY BIELAWSKIE Zduny 2:1 (1:0);
br.: Jakub Płóciennik 13’, Paweł Karwat 24’ – Mateusz Szymański 21’.

TAJ Małszyce – OSP SOCCER Stachlew 4:5 (0:0);

br.: Przemysław Plichta 2 (13’, 24’), Adrian Zawadzki 2 (16’, 24’) – Łukasz Przeździęk 2 (14’, 14’), Bartek Leniarski 2 (15’, 23’), samobójcza 19’ (Alan Oniszk).

IMPREZOWYKLIMAT Zielkowice – ISKRA Łowicz 2:2 (0:0);
br.: Patryk Pęksa 22’, Radosław Brzeziński 24’ – Przemysław Zabost 20’, Daniel Gurowski 29’.
Żółta kartka: Damian Jędrzejewski (Iskra).

KOLEJARZ Łowicz – TELEPREMIUM Łowicz 2:3 (1:2);
br.: Łukasz Dzięgielewski 8’, Kacper Jaros 16’ – Robert Sukiennik 2 (6’, 10’), Bartłomiej Mitek 17’
Żółta kartka: Kacper Owczarek (Telepremium)
 

TABELA po 1. Kolejce ZINA III ligi
1. OSP SOCCER Stachlew             1          3          5-4
2. TELEPREMIUM Łowicz              1          3          3-2
    VICTORIA JUNIORZY Bielawy 1          3          3-2
4. BEZEDURA Łowicz                     1          3          2-1
5. TIRURIRU FC Domaniewice      1          3          1-0
6. IMPREZOWYKLIMAT Zielk.       1          1          2-2
    ISKRA Łowicz                               1          1          2-2
8. TAJ Małszyce                              1          0          4-5
9. KOLEJARZ Łowicz                      1          0          2-3
    SAN Marianka                              1          0          2-3
11. ZJEDNOCZONE EMIRATY     1          0          1-2
12. ZU-AN Łowicz24.eu Łowicz     1          0          0-1

                        TABELA ZINA III LIGI po 1. KOLEJCE
MNazwa zespołumeczePunktybramkiróżnica bramekŚrednia br strzelonych na meczzwyc.remisyporażki
1OSP SOCCER Stachlew135-4+15100
2TELEPREMIUM Łowicz133-2+13100
VICTORIA JUNIORZY Bielawy133-2+13100
4BEZEDURA Łowicz132-1+12100
5TIRURIRU FC Domaniewice131-0+11100
6IMPREZOWYKLIMAT Zielkowice112-202010
ISKRA Łowicz112-202010
8TAJ Małszyce104-5-14001
9KOLEJARZ Łowicz102-3-12001
SAN Marianka102-3-12001
11ZJEDNOCZONE EMIRATY BIELAWSKIE Zduny101-2-11001
12ZU-AN Łowicz24.eu Łowicz100-1-10001

1.  kolejka VAVEOSPORT ROBKOL IV ligi
Sobota,  27 listopada 2021r.

OSP Chąśno Drugie – AA Łowicz 4:7 (1:2);
br.: Marcel Sierota 3 (17’, 22’, 24’), Kamil Furman 2’ – Marcel Frątczak 4 (16’, 17’, 18’, 24’), Marek Piekacz 2 (3’, 12’), Szymon Płacheta 22’.

EKO-BIO Łączy nas Łowicz – WOJOWNICY OJCA ALBERTA Kiernozia 4:1 (2:0);
br.: Piotr Skoneczny 4’, Łukasz Papuga 5’, Przemysław Wilk 19’, Jarosław Więcek 21’ – Sebastian Wiedyński 15’.

ŁTJD Łowicz – WOODEN BOYS Niedźwiada 1:4 (1:1);
br.: samobójcza 11’ (Andrzej Leszczyński) – Wiktor Dziedzic 3’, Andrzej Leszczyński 16’, Jakub Cieślak 20’, Jacek Bejda 24’.

TRZECI KWADRAT Łowicz – CZARNI Bednary 2:1 (1:0);
br.: Maciej Kaczmarek 7’, Dominik Borkowski 15’ – Artur Taczalski 17’.

DYNTKI TEAM Zduńska Dąbrowa – KULAWI FC Domaniewice 6:1 (2:0);
br.: Piotr Truszkowski 4 (7’, 14’, 14’, 22’), Krzysztof Kuciński 8’, Michał Lechowski 21 – Artur Pawłowicz 23’

Żółta kartka: Jakub Lęgeć (Dyntki)

ISKRA Góra Świętej Małgorzaty – BEŁSHOT Bełchów 1:4 (0:1);
br.: Jarosław Jagodziński 24’ – Damian Paradowski 6’, Mariusz Bakalarski 17’, Dariusz Bystroński 19’, Krystian Sokołowski 22’.

ZJEDNOCZENI TEAM Zduny – ZSCKR Zduńska Dąbrowa 0:0

TABELA po 1. Kolejce VAVEOSPORT ROBKOL IV ligi
1. DYNTKI TEAM Zduńska D.        1          3          6-1
2. AA Łowicz                                     1          3          7-4
3. BEŁSHOT Bełchów                     1          3          4-1
    EKO BIO Łączy nas Łowicz       1          3          4-1
    WOODEN BOYS Niedźwiada    1          3          4-1
6. TRZECI KWADRAT Łowicz       1          3          2-1
7. ZJEDNOCZENI TEAM Zduny    1          1          0-0
    ZSCKR Zduńska Dąbrowa         1          1          0-0
9. CZARNI Bednary                         1          0          1-2
10. OSP Chąśno Drugie                 1          0          4-7
11. ISKRA Góra Św. M.                   1          0          1-4
      ŁTJD Łowicz                               1          0          1-4
      WOJOWNICY Ojca Alberta      1          0          1-4
13. KULAWI FC Domaniewice       1          0          1-6

 TABELA VAVEOSPORT ROBKOL IV LIGI po 1. KOLEJCE
MNazwa zespołumeczepunktybramkiróżnica bramekŚrednia br strzelonyh na meczzwyc.remisyporażki
1DYNTKI TEAM Zduńska Dąb136-1+56,00100
2AA Łowicz137-4+37,00100
3BEŁSHOT Bełchów134-1+34,00100
EKO-BIO Łączy nas Łowicz134-1+34,00100
WOODEN BOYS Niedźwiada134-1+34,00100
TRZECI KWADRAT Łowicz132-1+12100
7ZJEDNOCZENI TEAM Zduny010-00010
8ZSCKR Zduńska Dąbrowa010-00010
9CZARNI Bednary101-2-11,00001
10OSP Chąśno Drugie104-7-34,00001
11ISKRA Góra Św. Małgorzaty101-4-31,00001
ŁTJD Łowicz101-4-31,00001
 WOJOWNICY OJCA ALBERTA Kiernozia101-4-31,00001
14KULAWI FC Domaniewice101-6-51,00001

Gość dnia

Materiał reporterski