Aktualności Kutno Łowicz Skierniewice Sochaczew Żyrardów

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w regionie

2 nowe potwierdzone przypadki zachorowania na koronawirusa odnotowano w powiecie skierniewickim i mieście Skierniewice (w sumie choruje 7 osób). Jedna osoba ozdrowiała. W kwarantannie domowej przebywają 104 osoby, a 55 pozostaje pod nadzorem epidemiologicznym.

W powiecie łowickim pod nadzorem epidemiologicznym są 22 osoby, 69 osób objętych jest kwarantanną. 1 osoba jest hospitalizowana w związku z podejrzeniem zakażeniem koronawirusem. Na terenie powiatu odnotowano 10 potwierdzonych przypadków zachorowania, a 1 osoba ozdrowiała.

W powiecie żyrardowskim jest 7 przypadków zakażenia koronawirusem. .Aktualnie objętych kwarantanną domową jest 148 osób, a nadzorem epidemiologicznym objęto 94 osoby. Hospitalizowane z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19 są obecnie 3 osoby.

Na terenie powiatu sochaczewskiego kwarantanną objęte są 224 osoby. Pod nadzorem epidemiologicznym przebywa 360 osób. Nie ma osób hospitalizowanych w związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. Nie ma również odnotowanych przypadków zachorowań.

W powiecie kutnowskim  w kwarantannie domowej pozostają 54 osoby. Pod nadzorem epidemiologicznym jest 9 osób,  hospitalizowano 4 osoby. Na terenie powiatu kutnowskiego 4 osoby są  zarażone koronawirusem.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.