Kutno Łowicz Skierniewice Sochaczew Żyrardów

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w regionie

W powiecie żyrardowskim odnotowano wzrost osób zakażonych koronawirusem. Powiatowy Inspektor Sanitarny poinformował dziś o 2 nowych przypadkach potwierdzonych testami. Oznacza to że w powiecie są 4 przypadki zakażenia. Aktualnie objętych kwarantanną domową jest aż 218 osób a objętych nadzorem epidemiologicznym 112 osób. Nie ma natomiast osób hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19.

W powiecie sochaczewskim w domowej kwarantannie jest 315 osób. Nadzorem epidemiologicznym objętych jest 459 osób. Powiatowy Inspektor Sanitarny nie odnotował żadnego potwierdzonego przypadku zachorowania.

W powiecie łowickim pod nadzorem epidemiologicznym jest 27 osób, 88 osób objętych jest kwarantanną. Na terenie powiatu odnotowano 9 potwierdzonych przypadków zachorowania, a 1 osoba ozdrowiała.

W mieście Skierniewice i powiecie skierniewickim nadzorem epidemiologicznym objętych jest 56 osób, w kwarantannie domowej jest 126 osób. Liczba potwierdzonych przypadków zachorowania to 5.

W powiecie kutnowskim kwarantanna objęte jest 67 osób. W nadzorze epidemiologicznym pozostaje 13 osób. 4 osoby są hospitalizowane. Na terenie powiatu odnotowano 4 zakażenia koronawirusem.

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.