Aktualności Kutno Łowicz Skierniewice Sochaczew Żyrardów

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w regionie

Dziś w regionie między Łodzią a Warszawą sytuacja jest dość stabilna:

W powiecie łowickim nie zwiększyła się liczba zakażonych, to nadal 9 osób. Hospitalizowana z podejrzeniem zakażenia SARS-CoV-2 jest 1 osoba. Pod nadzorem epidemiologicznym przebywa aktualnie 27 osób, a 310 osób jest objęte kwarantanną.

W Skierniewicach i powiecie skierniewickim nie stwierdzono dziś nowego przypadku zachorowania na koronawirusa. Kwarantanną domową objętych jest 249 osób. Natomiast pod nadzorem epidemiologicznym pozostaje 29 osób.

W powiecie żyrardowskim także nadal nie wzrosła ilość osób zakażonych to 1 potwierdzony testem przypadek. 1 osoba jest hospitalizowana z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19: 1. Wzrosła natomiast ilość osób objętych nadzorem sanepidu i kwarantanną.  Aktualnie nadzorem epidemiologicznym objęte jest 145 osób. Kwarantanną domową na podstawie decyzji inspektora sanitarnego zostało objętych 100 osób.

Na terenie powiatu sochaczewskiego kwarantanną objętych jest 50 osób . Pod nadzorem epidemiologicznym przebywają 244 osoby. Jedna osoba jest hospitalizowana w związku z podejrzeniem zakażeniem koronawirusem. Nie odnotowano przypadków zachorowań.

Dane dotyczące koronawirusa w powiecie kutnowskim  na godzinę 13.00. Kwarantanną objęte  zostało 110 osób, pod nadzorem  epidemiologicznym znajdują się 53 osoby. Hospitalizowane są 3 osoby, zakażona 1osoba.


Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.