Skierniewice

Skierniewice bez bieżącej wody

fot. Magda Grajnert

Od piątku w Skierniewicach są problemy z zaopatrzeniem mieszkańców w bieżącą wodę. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Wod-Kan w Skierniewicach zapowiadał prace konserwacyjne i wstrzymanie dostaw wody na kilka godzin przez dwie kolejne noce. Jednak okazało się, że część lokatorów, przede wszystkim wyższych kondygnacji, mogła korzystać z wody dopiero w niedzielę. Do sytuacji, jak podają władze, przyczynił się znacznie większy pobór wody w ostatnich dniach. Mówi Krzysztof Jażdżyk, prezydent Skierniewic.

Prezydent powołał w sobotę sztab kryzysowy. Jak się okazuje, podobnych problemów nie mają inne miejscowości w województwie łódzkim. Mówi Marcin Szmaja, zastępca dyrektora Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi.

Wydaje się, że problem został zażegnany. Co, jeśli znów się pojawi? Mówi Jacek Pełka, prezes Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Wod-Kan w Skierniewicach.

 Zapotrzebowanie na wodę można zgłaszać pod numerami:

53104155

727600990

609122177

994

Lista dostępnych zdrojów:    

ul. Jagiellońska 15    ul. Batorego 51    al. Niepodległości (przy sklepie “Pod Balkonem”)    płyta rynku    pl. Św. Floriana    ul. Kościelna 1    ul. Gałeckiego 18    ul. Mickiewicza 5    ul. Ogrodowa 16    ul. Rawska 66    ul. Waryńskiego 4    ul. Łódzka/Wąska     ul. Curie-Skłodowskiej/Bielańska

Gość dnia

Materiał reporterski

REKLAMA

.