Strona główna
poniedziałek, 16 lipca 2018 r.
imieniny obchodzą: Eustachy, Marika
Lista przebojów
 • Sylwia Grzeszczak i Liber - ...
 • Filip Lato - Halo Ziemia
 • Smolasty ft Białas - Fake ...
 • KaeN feat. Ewa Farna - Echo
banerbanerbanerbanerbanerbaner
 • Rawa zagrała szanty audio
  Rawa Mazowiecka

  Piąty festiwal piosenki żeglarskiej i turystycznej Rawa Gra Szanty przeszedł do historii. Tegoroczna edycja pobiła rekord jeśli chodzi o liczbę artystów, którzy zgłosili się do konkursu o Złotą Szeklę burmistrza Rawy Mazowieckiej. Mówiła Alicja Kowalska, dyrektor artystyczny Festiwalu.  

  data dodania: 16 lipca 2018
 • Prezydent Żyrardowa nie zostanie ...
  Żyrardów

  Decyzją Sądu Rejonowego w Ostrowie Wielkopolskim Wojciech J. Prezydent Żyrardowa nie zostanie w areszcie. Sąd nie uwzględnił wniosku prokuratury o areszt dla Wojciecha J. Jak poinformował PAP rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim, Sąd zastosował wobec podejrzanego nieizolacyjne środki zapobiegawcze: poręczenie majątkowe w wysokości 200 tysięcy złotych i zakaz zbliżania się ...

  data dodania: 14 lipca 2018
 • Prezydent Żyrardowa zatrzymany ... audio
  Żyrardów

  Agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali dzisiaj prezydenta Żyrardowa - Wojciecha J. i dwóch biznesmenów z województwa zachodniopomorskiego. Chodzi m.in. o ustawianie przetargów na ponad 1,5 mln złotych na sprzedaż nieruchomości w Rewalu i nieruchomości będących w użytkowaniu wieczystym Żyrardowa. Jak poinformowało Centralne Biuro Antykorupcyjne, akcję ...

  data dodania: 13 lipca 2018
 • Dzierżawa szpitala wypowiedziana audio
  Rawa Mazowiecka

  Szpital świętego Ducha w Rawie Mazowieckiej wrócił pod zarząd powiatu i SPZOZ. Wczoraj (12.07.) umowa dzierżawy została wypowiedziana. Co to zmienia dla pacjentów szpitala? Mówi starosta rawski Józef Matysiak. Szpital działa normalnie. Starosta zaprzecza też informacją jakoby konieczna była ewakuacja pacjentów z placówki.  

  data dodania: 13 lipca 2018
 • archiwum aktualności
Gość dnia


 • gość dnia
  st. asp. Marek Mechliński, NSZZ Policjantów w Rawie Mazowieckiej


  gość popołudniowy
  Sylwia Skóra, Anna Przerwa Związek Dużych Rodzin 3 plus
Materiały reporterskie

 • Aplikobus dowozi kulturę

  Barok Księstwa Łowickiego
Partnerzy serwisu: Flash (application/x-shockwave-flash) is not supported in your browser!
mapa serwisu kanały RSS polityka prywatności strona główna
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe
Radio Victoria – rozgłośnia diecezji łowickiej. Powstała 25 marca 1995 roku. W roku 1998 została włączona do sieci rozgłośni katolickich „Plus” i przyjęła nazwę „Plus”. Radio rozpoczęło ekspansję, wybudowano nadajniki pokrywające swym sygnałem obszar od Łodzi po Warszawę – stąd slogan „między Łodzią a Warszawą”. W roku 2004 wystąpiła z sieci „Plus” i wróciła do pierwotnej nazwy. Siedziba stacji znajduje się w Łowiczu. Radio posiada studia terenowe w Kutnie, Rawie Mazowieckiej, Żyrardowie oraz Skierniewicach.